Στις 26/02/2024, απέσπασε το 1ο ΒΡΑΒΕΙΟ στην κατηγορία “λάδι” και βραβείο “ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΔΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2024” στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό ζωγραφικής στα Art Awards by dream team.
Τα Art Awards είναι ο Πανελλήνιος Διαγωνισμός ζωγραφικής, φωτογραφίας, γλυπτικής, μικτής τεχνικής, όπου οι καλλιτέχνες καλούνται να δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό και να διαγωνιστούν μέσα από την ευγενή άμιλλα και την Τέχνη τους.
![](https://www.krapsites.com/wp-content/uploads/2024/02/image8-1-768x1024.jpeg)
Η κριτική επιτροπή των Art Awards αποτελείται από καταξιωμένα και αναγνωρισμένα πρόσωπα στον χώρο των Τεχνών σε διεθνές επίπεδο, όπως ο διεθνής Έλληνας γλύπτης Νίκος Φλώρος, ο διεθνής Έλληνας φωτογράφος Σπύρος Πώρος, ο δόκτωρ Φιλοσοφίας των Επιστημών του Πανεπιστημίου της Σορβόννης Βασίλης Αράπης, η Dr. Χριστίνα Μούρα, ο Ιστορικός Τέχνης και art curator Αριστοτέλης Καραντής, ο επίτιμος Πρόεδρος του Ζαππείου Μεγάρου Γιώργος Χρήστου, ο θεωρητικός Τέχνης, εικαστικός και συγγραφέας Κώστας Ευαγγελάτος, ο δημοπράτης, εκτιμητής και έμπορος Τέχνης Θάνος Λούδος, η ερμηνεύτρια, υπεύθυνη συντονίστρια Τομέα Πολιτισμού Πελοποννήσου της Νέας Δημοκρατίας και ορισμένη συντονίστρια Φιλοζωίας Δώρα Λοίζου και ο εικαστικός και Διευθυντής της International Action Art Στέλιος Ταντούρης.
![](https://www.krapsites.com/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-27-at-9.43.11-AM.png)
Συγχαρητήρια Ευαγγελία Μπολάνη !!
![](https://www.krapsites.com/wp-content/uploads/2024/02/image7-2-772x1024.jpeg)
Παραμένουμε όχι μόνο θιασώτες και λάτρεις των έργων σου, αλλά κι
ευγνώμονες που μοιράζεσαι στο εργαστήρι μας, στην ΣΤΕΓΗ ΚΡΑΨΙΤΩΝ την
γοητεία της τέχνης σου !
![](https://www.krapsites.com/wp-content/uploads/2024/02/image8-2-768x1024.jpeg)
![](https://www.krapsites.com/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-27-at-9.43.11-AM-2.png)
![](https://www.krapsites.com/wp-content/uploads/2024/02/image7-2-2-772x1024.jpeg)
![](https://www.krapsites.com/wp-content/uploads/2024/02/κεντρική-φωτό-2.jpg)